محل تبلیغات شما
خب اینو ب مناسبت هالوین آوردم ^~^
ک نرسیدم همه رو ی شبه ترجمه کنم :|~~

شماره 1:
چنگال مرتد

چنگال مرتد یک وسیله شکنجه ویژه ای بود که برای کسانی که در دوران قرون وسطا علیه کلیسای کاتولیک صحبت می کردند ، بکار میرفت. با دو انتهای لبه دار ، دستگاه به گردن قربانی وصل شده و تنها پس از گفتن جمله ، "من توبه می كنم" برداشته می شد.

اینطور میخواستن مردمو راهنمایی کنن :\
پیامبرا خیلی بهتر بودن این وحشی بازیا چیه -،-
(قصد این رو ندارم ک بگم با ایمانم و اینا چون درمورد دینه میگم)

شماره 2:
گهواره جودا

در دوران قرون وسطی ، گهواره جودا یکی از مختلل کننده ترین روش های شکنجه بود. قربانیان در بالای یک دستگاه مانند هرم قرار میگرفتند و به زور روی نوک پایین میکشیدنشون.
ماتحت بدبخت >×<

شماره 3:
شکنجه موش صحرایی

شکنجه موش صحرایی در آلمان در قرون وسطا و چین باستان نیز مشهور است. در این روش یک گلدان موش گرسنه در مقابل شکم قربانی قرار می گیرد. هرچه گلدان آهسته گرم می شد ، موشهای پریشان هرچیزی را که در راه بود ،  می خوردند!

شماره 4:
گاو نر برزیلی

توی افسانه ها گفته شده در دوران قرن ششم قبل از میلاد كارگری برنجی (کارش کار با ف برنج بوده) به نام Perilous of Athens ، آنچه را كه مسلماً غم انگیزترین روش شكنجه تاكنون است ، طراحی كرده است - گاو نر برزیلی. در این وسیله ، قربانی را درون یک گاو برنجی خالی شده قرار می‌گیرد و در زیر آن آتشی روشن میکنند. سپس سیستم لوله ای در داخل مجسمه فریاد قربانی را تقویت می کند تا مانند یک گاو خشمگین به نظر برسد. داستان ادامه پیدا میکنه و فالاریس حاکم ظالم چنان از این دستگاه وحشت داشت که او Perilous را برای ورود به گاو فریب داد تا اولین قربانی آن شود.

بدبخت مجبوره درست کنه از اون ورم میکشنش :"/

شماره 5:
تنبیه سخت

توی این نوع شکنجه ک در قرون که رایج ترین نوع شکنجه برای ان دریایی و دریانوردان بود، قربانی با یه طناب ک ی سرش ب کشتی بسته میشه ب آب میفته و با بدنه خاردار کشتی و موج ها برخورد میکنه. روی بدن قربانی زخم ها و لکه ها و کبودی هایی میمونه و ممکنه ه هایی ک زیر آب مخفی شدن توجهشون جلب شه و ب طرف قربانی حمله کنن.

شماره 6:
پوست کندن

در طول تاریخ ، در بسیاری از فرهنگ ها نوعی از پوسته پوسته شدن (که همچنین به عنوان زنده زنده پوست کندن یاد میشه) را نیز به عنوان مجازات بدنی استفاده می کردند. حتی شواهدی وجود دارد مبنی بر این که آشوریان باستان پوست دشمنان شکست خورده خود را بر روی دیوارهای شهرشان آویزان می کردند و به دیگران هشدار می دهند.

واییی 0-0 دشمن آشورایی ها فک کنم ایرانیا بودن 0-----0
مگه میخوان باش لباس درست کنن ک میکنن :/

شماره 7:
آیرن میدن (فک کنم بهش بانو یا دوشیزه آهنین هم میگن)

‌(چ زشته :\) 
معمولا با استیضاح همراهه. دوشیزه آهنین وسیله ای شبیه تابوت بود که در داخل آن با میخ هایی پوشانده شده بود. قربانی داخل محفظه قرار می گیرد و اعدام كننده درب پشت آنها را می بست. در حالی که بسیاری ابراز تردید کرده اند که از آن استفاده شده است ، اما با این حساب ک زندانیان ترس زیادی از این دستگاه دارن، میشه فهمید ک هنوزم ممکنه ازش استفاده شه.

شماره 8:
پاره کننده سینه

چاقو سینه ابزاری وحشتناک بود که در آلمان قرون وسطی برای پاره کردن سینه ها از ن استفاده می شد. معمولاً ابتدا گرم یا یخ زده می شد ،سپس بر روی می چسبید تا و آن را ب زور می‌کشد و جدا می‌کرد 0-0

وویییی >---------<
تصورشم وحشتناکه >---------<

خب این از پارت یک :/
پارت دو رو چند روز دیگه میذارم یا شاید همین فردا بذارم :/
نظررر -،-
مردم تا ترجمش کردم :/
جانه ^^

معرفی فیلم غارتگر

جواب معمای 11 و معمای 12

دوبله من از انیمه فراتر از محدودیت *--------*

، ,شکنجه ,یک ,قرون ,گهواره ,دستگاه ,دوران قرون ,ایمانم و ,و اینا ,با ایمانم ,بگم با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیزتک حسن اندیشه clevanruchan FIZIOLOGY&ANATOMY سایت رسمی شهر ایردموسی فروشگاه ساعت مچی زنانه باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال زاگرس اسلام آباد غرب آموزش ورد surpbebestscar Sandra's notes